Görev Yönetimi Modülü

Görev Yönetimi Modülü

Görev Yönetimi modülü, paketiniz kapsamında ücretsiz olarak panelinizde aktif edilecektir. MobiKoB panelenize giriş yaptıktan sonra üst menüden Görevi tıklayarak modüle giriş yapıyoruz.

gorev1 - Görev Yönetimi Modülü

Görev Yönetimi Ayarları:

gorev3 - Görev Yönetimi Modülü
Görevlerin türlerine ya da iş süreçlerine göre görev tipini belirleme; 

İşletmenizdeki farklı iş süreçlerinin her biri için farklı görev tipi oluşturabilirsiniz.
Örneğin, Pazarlama, Finans, Üretim Ya da Yazılım süreçlerini farklı görev gurupları altında görevlerinizi takip edebilirsiniz.

Görev Tiplerine Göre Süreçlerini Belirleme:  

İşletmenizdeki her bir görev tipi için ona özel süreç oluşturabilirsiniz.

Örneğin Üretim Süreçlerin için; Sipariş, Tedarik, Montaj, Boyama, Paket Sevkiyat iken şüreçleri oluştururken Yazılım Süreçleri İçin; İhtiyaç Belirleme, Planlama, Kodlama, Test, Dokümantasyon, Yayınlama süreçlerini oluşturabilirsiniz.

Görev Oluşturma:

 Görevi oluşturan kişi görev ekle ikonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede Görevin adını ve görevlendirdiği kişi, kişiler ya da gurubu seçer Yapılacaklar bölümünde görevin detaylı açıklamalarını yapar görevi takip edecek gözlemcisi var ise onu seçerken, görevin tamamlanması süresini, görevin tip ini (türünü) belirler görevin bir CRM ya da kampanyadaki bir müşteri ile ilişkisi var ise bunu belirler. Son olarak da görevin oluşututlduğu andaki i süreci  belirlenir

maxresdefault - Görev Yönetimi Modülü