Yazışmalar

Bu menü altında Hem kişisel mail kutularınızı hemde şirketinizdeki departman maillerine gelen mailleri yetkileriniz dahilinde görüntüleyebilir ve yine yetkileriniz dahilinde cevap verebilirsiniz. Bu işlemlere kolay bir şekilde soldaki menüden yetkileriniz dahilinde görüntülemenize izin verilen mail kutularını seçerek yapabilirsiniz. Sağ tarafta bulunan seçenekler mail karmaşasını azaltmak amacı ile eklenmiş olup konusu bitmiş, geçmiş ,kapatılmış mailleriniz ve hala takipte olduğunuz maillerinizi ayırmak amacı ile yapılmıştır.

Yukarda belirtilen filtreleri uyguladıktan sonra karşınıza çıkan tabloda maillerinizin listelendiğini göreceksiniz. Listelenen maillerinin durumalarını en son kaç dakika , saat önce aksiyon alındığını görüntüleyebilirsiniz. Tablodaki bir maile cevap vermek için üzerine tıklamanız yeterlidir. Eğer cevap vermeden bir aksiyon almak isyorsanız durumunu değiştirerek seçtiğiniz görüşme üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Bir mailin içeriğini görmek , cevap vermek için üzerine tıkladığınızda yeni pencere açılacak ve o mail görüşmesi üzerinde yapılan tüm görüşmeler açılan pencerede listelenecektir. dilerseniz mause yardımı ile aşağı yukarı kaydırma yaparak yazışmanın hikayesini kimler tarfından hangi maillerin yazıldığını görüntüleyebilirsiniz. Başlatılmış bir görüşmede ana muhatap değiştirilememekte ve daha önce eklenen dosyalar silinememektedir, ancak cc ve bcc kısımlarındaki muhatapları silebilir, yeni mutahaplar ekleyebilirsiniz. Eğer Crm modülü kulanıyor ve bu modülde tanımlı bilgileriniz var ise isim,soyisim yada mail adresi bilgileri ile bu kısımları doldurmanız daha kolay olacaktır.

maxresdefault - Yazışmalar