Sahra Telekom Blog Post

CRM Nedir? MobiKoB CRM

CRM Nedir? MobiKoB CRM


CRM Nedir? MobiKoB CRM


CRM (Customer Relationship Management) ya da Müşteri ilişkileri yönetimi, firmaların var olan veya potansiyel müşterileri ile kurdukları ilişkiyi sonucu ortaya çıkan veriler ve bu verilerin firmaların ticari ilişkilerini ve firma karlılığını artırmak için kullanılan teknolojik uygulamalardır.

CRM ne işe yarar?

MobiKoB CRM müşteri adayları ile farklı yöntemler vasıtasıyla kurulan ilk temastan, satış sonrası hizmetlere kadar tüm satış aşamalarını ve müşteri memnuiyetini kolay takip edilebilmesi için birçok özellik barındırır. Firma yöneticileri CRM verilerini satışı yönetmek, performans ve karlılığı ölçmek için kullanırken, yeni satış stratejileri oluşturmada da kullanabilirler, aynı zamanda var olan siparişleri takip etmek, geçmiş satışlara kolayca erişmek ve satış sonrası hizmetleri kolayca organize edebilirler.

Birçok iletişim kanalından veya elle hazırlanmış notlardan müşteri verisini takip etmektense MobiKoB CRM kullanarak kolayca Müşteri yönetimi sağlanabilir. Firmanın farklı departmanlarında çalışan personeller kolayca ve kontrollü bir şekilde müşteri verisine ulaşıp işlemlerini yapabilir. Firma içi koordinasyonu, satış ve müşteri memnuniyetini bu şekilde artırabilirsiniz.

MobiKoB CRM normal bir CRM uygulamasın yanında birçok yeni özellik sizlere sunmaktadır.

MobiKoB CRM Bize getirdikleri?

  MobiKoB CRM kullanacağınız paket dahilinde sizlere ücretsiz verilmektedir.
  MobiKoB CRM kurulum ve kullanması kolay bir CRM’dir.
  MobiKoB CRM santralinize gelen veya giden çağrıdan kolayca CRM oluşturabilirsiniz.
  MobiKoB CRM çağrı üzerinden CRM not ekleyebilirsiniz.
  MobiKoB CRM kolay bir şekilde CRM’den kampanya oluşturabilirsiniz.
  MobiKoB CRM kolay bir şekilde CRM’den görev oluştura bilirsiniz.


Kampanyalarımız'dan İlk Siz Haberdar Olmak İster Misiniz ?
Copyright © 2019 Sahra Telekom. All rights reserved.