Sahra Telekom Sth Hizmetleri

Sth Hizmetleri

Telekom Operatörlerine Yönelik HizmetlerimizTelekom operatörlerinin yüksek kaliteli hizmet sunabilmeleri ve müşteri memnuniyetini sağlamaları amacıyla birbirinden ayrı olarak sunulan pek çok hizmeti, Sahra Telekom tek bir noktadan sağlamaktadır.

Bunlardan başlıcaları; yurtiçi çağrı ve sms sonlandırma hizmetleri, uluslararası çağrı sonlandırma hizmetleri, çağrı sonlandırma kalitesini yönetim sistemi, tedarikçi kalitesini takip sistemi, müşteri ilişkileri yönetim sistemi, abone ve abonelik evrakları yönetimi sistemi , numara tahsis yönetimi sistemi, müşteri şikayetleri takip ve yanıtlama sistemidir.

Bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler aşağıdadır.Toptan Az- Uluslararası Ses Sonlandırması

Dünya üzerindeki tüm ülkeleri ve tüm telefon numaralarını arayabileceğiniz hizmetimizdir. Bu hizmetimiz A'dan Z'ye Afganistan'dan Zimbabve'ye kadar tüm ülkelere ve dünya üzerindeki tüm telefonlara (uydu telefonları da dahil olmak üzere) çağrı yapabilmenizi sağlar. Bu ürün en yüksek gayretlerimizle müşterilerimize CLI ses kalitesi ile hizmet vermek için hazırlanmıştır.Ulusal Ses ve Sms Sonlandırma

Türkiye'den başlayan ve yine Türkiye içinde sonlanan çağrı ve SMS trafiği için sonlandırma hizmeti veriyoruz. Turkcell , Vodafone , Avea ve diğer alternatif operatörlerle uzun yıllardır mevcut olan direkt ara bağlantılarımız ve know-how ile bu alandaki kalite çıtamızı yükseklere koyuyor ve bu yaklaşımla toptan ulusal çağrı ve SMS sonlandırma hizmetlerimizi veriyoruz.Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

Şikayet yönetimi (trouble ticket sistemi), çağrı kalite analizi, numara tahsisi ve raporlama hizmetlerini tek elden erişime sunuyoruz.

Şikayet yönetimi (trouble ticket sistemi)

Müşterilerin yardıma ihtiyaç duyduklarında yada sorun yaşadıklarında firma ile iletişim kurma yöntemidir. Buradaki esas prensipler , başlayan iletişimin , sonuçlanıncaya kadar takip edilmesi, gelen şikayetlerin önceliklere göre derecelendirilmesi, hiçbir şikayetin gözardı edilmemesi , sıraya konularak ilgilenilmesi, yapılan geliştirmeler sonrası müşteriden yeniden geri dönüş alınmasıdır. Müşteri memnuniyetini artırdığı gibi , firmanın hizmetlerindeki bir aksamayı da çabuk farketmesini ve çözmesini sağlar.


Çağrı kalite analizi

Ulusal ve uluslararası ses trafiğinde ; destinasyon bazında toplam çağrı , başarılı çağrı , toplam süre , ortalama görüşme süresi (ACD) , başarılı çağrı oranı (ASR) gibi çağrı kalitesini ölçebildiğimiz parametleri bir arada sunan raporlar bütünüdür. Özbekistan , Nijerya , Gürcistan gibi telefon alan kodlarının dağınık düzenlendiği ve ülke fiyat listelerinin onlarca yüzlerce alan kodundan oluştuğu ülkelerde bütün istatistikleri tek bir satırda özetler ve bu sayede karar vericiler için net bir tablo ortaya koyar.


Numara Tahsisi ve Raporlama

Ülkemiz de STH firmaları numara tahsisi yapmak ve numara taşıma yapmak konusunda yetkilendirilmişlerdir. Bu operasyonları sırasında , tahsis ettikleri numaraları , boştaki numaraları , tahsis edilen numaraların evraklarını takip edebilecekleri çözümümüzü , STH firmalarının hizmetine sunuyoruz. Bu ürün bu alandaki boşluğu eksiksiz dolduracak şekilde tasarlanmıştır.

Kampanyalarımız'dan İlk Siz Haberdar Olmak İster Misiniz ?
Copyright © 2019 Sahra Telekom. All rights reserved.